O firmě Malík

Firma malířství Josef Malík byla založena v květnu 1990 za dobu své existence má za sebou spoustu zkušeností a referencí z oboru malířských prací, malování pokojů, lakovaní a mnoha dalších činností.

Profesionální malování pokojů, lakýrnické, tapetářské a další malířské práce Praha

Provádíme veškeré malířské, lakýrnické a tapetářské práce. Zvládáme i benátský štuk, antické zeminy a patinování. Děláme také zvláštní efekty, stříkání pod vysokým tlakem a problémem pro nás není ani restaurování dřeva klasickým způsobem. Konzervace dřeva probíhá dle tech. postupu památkářů. A abychom po sobě nezanechali nepořádek, vše probíhá včetně úklidu.

reference_malik (4)

Informujte se, kolik stojí malování pokojů a další práce

Více se o pracích, které provádíme, dozvíte v sekci Nabídka služeb, Ceník, Reference. Zajímá vás, kolik by přibližně stála vaše zakázka? Vytvoříme vám cenovou nabídku nejen na malování pokojů, malířské práce, lakýrnické práce, ale i na všechny ostatní služby. Neváhejte nás kontaktovat.

Rádi vám zodpovíme jakékoli dotazy, případně poradíme jak postupovat. Můžete nás i navštívit přímo v provozovně malířství Josef Malík. Sídlíme na adrese Poznaňská 466/16, Praha 8, 180 00.